Юньов Володимир Петрович

Юньов Володимир Петрович народився в 1939 р. на станції Титаренко Саратовської області. З 1958 по 1961 рік служив у лавах Збройних Сил. У 1967 році закінчив Ризький інститут інженерів цивільної авіації, а в 1993 р. – економічний факультет Донецького політехнічного інституту. З 1967 по 1982 рік працював в Троїцькому авіа-технічному училищі цивільної авіації викладачем, старшим викладачем, головою циклової комісії, заступником начальника училища. В 1971-1972 працював на Кубі. З 1982 року став начальником Слов’янського авіаційно-технічного училища, а з 1991 – начальником коледжу. На роки керування Володимира Петровича приходять роки реформ, перетворення училища у коледж та політехнічний навчальний заклад. Під керівництвом В. П. Юньова повністю переобладнана й наповнена навчально-матеріальна база, побудовані 9-ти поверховий гуртожиток, стадіон, відремонтовані й обладнані новітньою технікою та меблями клуб коледжу, актові зали, музей, аудиторії, лабораторії та ін..

До навчального процесу були запроваджені авіаційні, автомобільні та інші тренажери, телебачення, придбані декілька комп’ютерних класів, сучасна оргтехніка.

Кількість курсантів і студентів, які навчалися у коледжі,було більше 2800 осіб.

Юньов В. П. є автором підручників, навчальних посібників та наукових статей.

Поряд з роботою у коледжі Володимир Петрович не залишався осторонь від проблем, які торкалися нашого міста. Практично на всіх загальноміських об’єктах працювали курсанти коледжу, а начальник коледжу Юньов В. П. починав свій робочий день з короткої наради о 7 годині ранку на об’єктах міста. Це – центральна бібліотека, 8 школа, універсам на вул.. . Леніна та ринку та ін..

За цей період у коледжі підготовлено більше ніж 20 МСМК,біля 100 спортсменів – МС СРСР та України.

З 2003 року по теперішній час Юньов працював на посаді радника начальника коледжу, завідуючим лабораторією,  викладачем. Захистив науковий ступінь кандидата технічних наук. Багато років обирається депутатом міської ради.

Нагороджений медалями «10 років цивільної авіації Росії», Золотою медаллю «За заслуги в освіті», Грамотами Президента України, Верховної Ради України, Міністра цивільної авіації СРСР, Міністра освіти України, Департаменту Повітряного транспорту України, Донецької обласної держадміністрації та більш як ста цінними подарунками Грамотами інших керівників і організацій. Юньов В. П. має нагрудний знак «Відмінник освіти України», є «Заслуженим вчителем України».  У вересні 2012 року його обрали Почесним громадянином міста Слов’янська. Одружений, має двох дочок і онука.

Активування
pedpresa