Завгородній Сергій Олександрович

Начальник Слов’янського коледжу Національного авіаційного університету з 2003 та по теперішній час.

Завгородній Сергій Олександрович народився 17 червня 1967 року у м. Краматорську Донецької області.

У 1974 році пішов навчатися до СШ №2 м.Краматорська, а у 1984 році успішно її закінчив.

В 1984 р, після здачі вступних іспитів, був зарахований студентом 1-го курсу Київського інституту інженерів цивільної авіації.

У травні 1985 році, після закінчення І курсу, проходив службу у лавах Радянської Армії. Службу проходив у званні рядового та сержанта. В 1987 р. був звільнений в запас, восени 1987 року продовжив завчання в інституті. В березні 1992 року успішно захистів диплом у названому ВНЗ, отримав кваліфікацію радіоінженера за спеціальністю «Технічна експлуатація радіоелектронного обладнання літаків».

У квітні 1992 року був прийнятий на роботу до Краматорського металургійного заводу, в центральну заводську лабораторію на посаду інженера з електроніки.

В 2000 році С.О.Завгородній прийшов до коледжу на посаду викладача з електроніки. З 2001 року обійняв посаду голови циклової комісії «Основи обчислювальної техніки», а вже з 2002 – і заступника начальника коледжу з виховної роботи та соціальних питань.

З вересня 2003 року очолює Слов’янського коледж Національного авіаційного університету.

У 2008 році захистив науковий ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності «Системи і процеси керування».

В сферу його творчих пошуків входять питання пов’язані із використанням програмно-апаратних комплексів при підготовці фахівців технічних спеціальностей, розробка  та оптимізація регуляторів систем автоматичного керування із використанням, в тому числі, і нечітких множин.

С.О. Завгородній приділяє багато уваги молодим викладачам, слідкує і допомагає їм у професійному зростанні та творчому пошуку. Консультує викладачів, які навчаються в аспірантурі з питань роботи над дисертацією. Як керівник, приділяє увагу розвитку фізичних здібностей вихованців, є віце-президентом федерації дзюдо м. Слов’янська.

Працює над впровадженням у коледжі інноваційних технологій та дистанційного навчання, яке є на теперішній час дуже актуальним. Так, з 2009 року випускники економічного відділення коледжу продовжують навчання у Національному авіаційному університеті  за дистанційною формою за спеціальністю «Маркетинг» ІІІ рівня акредитації.

Одружений, має 2 синів і доньку та онуку.

Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Міністерства транспорту України, галузевими відзнаками  «Відмінник освіти України» та «А. Макаренко».

Разом із основною діяльністю займається і громадською роботою. Протягом 2005-2012 р.р. С. Завгородній  був помічником-консультантом народного депутата України, голови комітету Верховної Ради з питань освіти і науки Луцького М. Г.

Поширив участь у науково-практичних конференціях, олімпіадах, конкурсах, грандах, як наших курсантів та студентів, так і студентів інших вишив.

Сьогодні дуже важко утримуватися у сфері освітніх послуг та бути в рядах перших, але впродовж десяти років тактичні та стратегічні дії Завгороднього Сергія Олександровича дозволяють це робити.

Активування
pedpresa